Marszałek Województwa Lubuskiego nagrodziła młodych sportowców. Uroczystośc odbyła się w czasie sesji sejmiku w Gorzowie.
35 zawodników otrzymało stypendia sportowe. Przez siedem miesięcy będą dostawać po 342 zł brutto. Wśród wyróżnionych jest 18 sportowców z Gorzowa.
Michał Chrustowski - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – wioślarstwo
Damian Rosolski - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – wioślarstwo
Mateusz Drab - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – wioślarstwo
Mateusz Bochenek - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – kajakarstwo
Agnieszka Kowalczyk - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – kajakarstwo
Karolina Naja - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – kajakarstwo
Rafał Soiński - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – kajakarstwo
Paulina Wiewióra - Klub Sportowy „AZS-AWF” w Gorzowie – kajakarstwo
Rafał Rosolski - Klub Sportowy „Admira” w Gorzowie – kajakarstwo klasyczne
Sławomir Siwiec - Klub Sportowy „Admira” w Gorzowie – kajakarstwo klasyczne
Mirela Olczak - Miejski Klub Pływacki „SŁOWIANKA” w Gorzowie – pływanie
Alicja Tchórz - Miejski Klub Pływacki „SŁOWIANKA” w Gorzowie – pływanie
Paulina Zachoszcz - Miejski Klub Pływacki „SŁOWIANKA” w Gorzowie – pływanie
Claudia Trębicka - Klub Sportowy „AZS-PWSZ” w Gorzowie – koszykówka K
Marcin Herbut - Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Gorzowie - lekkoatletyka
Wojciech Lewandowski - Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Gorzowie – lekkoatletyka
Bartek Tyszkowski - Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Gorzowie – lekkoatletyka.
Wojciech Żytkiewicz - Gorzowski Klub Sportowy Karate w Gorzowie– karate kyokushin
Filip Matczak - Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej „ZASTAL” w Zielonej Górze – Koszykówka M
Kinga Grześków - Zielonogórski Klub Sportowy „AKROBATA” w Zielonej Górze – akrobatyka sportowa
Kinga Beker - Zielonogórski Klub Sportowy „AKROBATA” w Zielonej Górze – akrobatyka sportowa
Kamila Kowalska - Zielonogórski Klub Sportowy „AKROBATA” w Zielonej Górze – akrobatyka sportowa
Mateusz Fórmański - Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny w Zielonej Górze – lekkoatletyka
Michalina Kwaśniewska - Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny w Zielonej Górze – lekkoatletyka
Artur Olejarz - Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny w Zielonej Górze – lekkoatletyka
Daria Osocka - Miejski Ludowy Klub Sportowy „AGROS” w Żarach. – zapasy K
Ewa Kuls - Uczniowski Klub Sportowy w Nowinach Wielkich – saneczkarstwo lodowe
Joanna Łochowska - Uczniowski Klub Sportowy Podnoszenia Ciężarów w Zielonej Górze – podnoszenie ciężarów
Anna Maliszewska - Zielonogórski Klub Sportowy w Drzonkowie - pięciobój nowoczesny
Radosław Kawęcki - Klub Sportowy „KORNER” w Zielonej Górze – pływanie
Ewa Zielińska - Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” w Zielonej Górze – lekkoatletyka
Piotr Grudzień - Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” w Zielonej Górze – tenis stołowy
Katarzyna Dubicka - Zielonogórski Klub Sportowy „GWARDIA” w Zielonej Górze – strzelectwo sportowe
Adam Grześkowiak - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Boksing” w Zielonej Górze – kickboxing
Joanna Czapla - Uczniowski Klub Sportowy „AS” w Zielonej Górze – akrobatyka sportowa
LUM
Komunikacja miejska w święta
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim informuje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych.
30 marca (sobota):
linie tramwajowe nr 1, ...
<czytaj dalej>II etap prac
28 marca rozpocznie się II etap prac na skrzyżowaniu ulic: Słowiańskiej, Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich.
W czwartek (28 marca), na ...
<czytaj dalej>Wielki Tydzień
W Wielki Czwartek (28 marca) o godz. 10.00 w katedrze gorzowskiej bp Tadeusz Lityński będzie przewodniczył mszy św., podczas której ...
<czytaj dalej>Negocjacje rolników z rządem
Delegacja protestu rolników z S3 węzeł Myślibórz obejmującego trzy powiaty: gryfiński, myśliborski i pyrzycki brała udział wczoraj w negocjacjach pomiędzy ...
<czytaj dalej>